Hacettepe Üniversitesi Rektörlüğü ev sahipliğinde, Blackboard Türkiye olarak düzenleyeceğimiz Yüksek Öğretimde Global Kalite Zirvesi’ne katılmanız bizlere şeref verecektir.

Bu vizyoner liderler zirvesi, Rektör, Rektör Yarcımcısı, ve Üniversite Genel Sekreterlerini; daha kaliteli eğitim, teknoloji ve öğrenci başarısı konularında bir araya getirerek üniversiteleri desteklemeyi amaçlamaktadır. Bu zirve, eğitimde inovasyon ile ilgili vizyoner fikirleri paylaşarak, yüksek öğretim alanındaki son trendler hakkında bilgi aktarmayı ve günümüz Türkiye'sinde en yüksek eğitim standartlarının oluşturulmasına katkıda bulunmayı hedeflemektedir.

Zirvede aşağıdaki konu başlıkları ele alınacaktır:

  • Uluslar arası yüksek öğretim trendleri
  • Dünya çapında eğitim kurumu olmak için yapılması gerekenler
  • Üniversite liderliğinin etkili sonuçlar alma odaklı karar süreçleri
  • Fırsatları keşfetmek ve kurumsal engellerin üstesinden gelmek amacıyla düzenlenen liderler arası fikir paylaşım paneli

Yüksek Öğretimde Global Kalite Zirvesi Hacettepe Üniversitesi Beytepe Kampüsü’nde öğle yemeği ile birlikte 27 Nisan 2016 Çarşamba 9.00 - 15.00 saatleri arasında gerçekleştirilecektir.

Davetimizi kabul ederseniz, buradan kaydınızı tamamlamanızı veya Turkiye@blackboard.com adresine e-posta göndererek katılımınızı teyit etmenizi rica ederiz.

Hacettepe Universitesinde sizi aramızda görmekten mutluluk duyacağız.

Teaching & Learning Forum Blackboard en Madrid

Double-Click to Edit

Zirveye kayıt olun.

Sizi karşılamadan önce daha iyi hazırlık yapabilmemiz adına lütfen kayıdınızı tamamlamak için iki dakikanizi ayırın.

Bu formu göndererek Blackboard’dan e-posta almayı kabul ediyorsunuz. Bu listeden çıkmak için dilediğiniz zaman Tercihler Sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Gizlilik Politikamız hakkında bilgi almak için tıklayın.
Blackboard Blog Connect with us on Twitter Connect with us on Facebook Connect with us on LinkedIn Blackboard Youtube Video Channel

Yüksek Öğretimde Global Kalite Zirvesi:
Vizyoner Üniversite Liderleri Hacettepe'de Toplanıyor


Yüksek Öğretimde Global Kalite nedir?

Öğrenmeye daha iyi  ve nitelikli katılımı, etkileşimi ve kaliteli öğretimi teşvik eden yeni eğitim yaklaşımıdır. Vizyoner Üniversite liderlerini Blackboard'un en başarılı uzmanlarıyla bir araya getirerek Türkiye'de eğitimin geleceğine ilham verilecek ve yüksek öğretimin canlandırılmasına ve ilerlemesine yardımcı olunacaktır.